Vilma Kumpelienė

Aprangos stilistė

INFORMACIJA

Audinio ir modelio parinkimas

Ateikite į siuvimo ateljė turėdamos svajonę pasipuošti  ir apie ją papasakokite man.  Tuomet parinksiu linijas, formą, medžiagą. Audinį galima rasti pas mus salone, galima užsakyti pas audinių tiekėjus arba galite atsinešti jau įsigytą jums patikusį audinį.  Ieškosim bendro sprendimo , o vėliau džiaugsimės išgautu rezultatu ir drabužio sukurtomis teigiamomis emocijomis.

Yra meno forma, kuri leidžia išreikšti savo kūrybines idėjas, nesvarbu, ar esi tik nešiotojas ar siuvėjas.

Rūbas turi ir magiškąją pusę, kaip menas ar poezija, sukuria iliuziją, žavi (arba ne), įkvepia ir kuria istoriją. Tai kas esame čia ir dabar, tai kas norime būti, ir galiausiai apie ką svajojame
Rankų darbo piešiniai ant rūbų

Rūbas turi ir magiškąją pusę, menas ar poezija, sukuria iliuziją žavi, įkvepia ir kuria istoriją. Tai kas esame čia ir dabar, tai kas norime būti, ir galiausiai apie ką svajojame. Tai siūlome idėją - rankų darbo piešinį ant rūbo.
Vestuvinės suknelės

Laukiame nuotakų, kurios savo vestuvių dieną nori atrodyti  nepriekaištingai ir laimingai, o išsirinkti vestuvinę suknelę ir pasiruošti vestuvėms jai yra didelė šventė ir malonumas.

     Vestuvinė suknelė turi derėti ne tik su nuotakos asmenybe, bet turi pabrėžti jos savitą charakterį, tik jai vienai būdingus bruožus.  Ji turi išryškinti, natūralų nuotakos grožį. Tinkamai parinktas vestuvinės suknelės modelis, elegantiškai pabrėš jaunosios figūros linijas ir  sukurs Jums nepakartojamą, ypatingą stilių.  Kiekvienas žingsnis suknelės sukūrimo link žengiamas taip, kad kiekviena nuotaka vilkėdama vestuvinę suknelę pasijustų unikali. Suderinus prabangius audinius, romantiškus nėrinius, karoliukus ir išskirtinius rankų darbo procesus yra sukuriamos suknelės, kurios leidžia nuotakoms jaustis gražiomis ir stilingomis vestuvių dieną.

Vestuvinės suknelės kūrimo procesą siūlau pradėti likus ne mažiau kaip 2 mėnesiams iki vestuvių datos, žinoma, kuo anksčiau, tuo geriau. Siuvimas trunka nuo dviejų iki trijų savaičių. Trukmė priklauso nuo modelio ir suknelės sudėtingumo. Pirmo susitikimo su manimi metu vyksta konsultacija, pirminio eskizo kūrimas, pasirinkto modelio derinimas ir audinių parinkimas. Kūrinio sąmatos paskaičiavimas.

Mano tikslas, kad Jūs pasipuošusi mano ir Jūsų kurta suknele vestuvių dieną jaustumėtės lyg deivė ir pati gražiausia savo jaunikiui.