Vilma Kumpelienė

Aprangos stilistė

Aš esu Vilma Kumpeliene. Aprangos kūrimo pasaulis mane palietė dar paauglystėje  ir jo magija įtraukė giliai. Pirmąjį siuvimo saloną įkūriau 2002m.. 2010 metai- siuvimo ateljė pradžia. Čia kuriama apranga moterims pagal individualius užsakymus kasdienai, šventėms, vestuvėms ar šokiams.

Didžiausias įvertinimas man, kada klientė puikiai jaučiasi ir noriai dėvi mano kurtą ir pasiūtą rūbą. Man patinka, kai už mane kalba mano darbai. Kasdieniams darbams mane įkvepia nepažįstamoji, praėjusi gatve, artima draugė arba ištikima klientė. Nuolat domiuosi, kas vyksta pasauliniame mados pasaulyje ir stengiuosi tai panaudoti ir pritaikyti klienčių kuriamoms suknelėms, palaidinėms, sijonams, kostiumėliams.  Stengiuosi įsiklausyti į kiekvienos klientės pageidavimus, o tada parenku linijas, formą, medžiagą. Ieškom bendro sprendimo su kliente, o vėliau džiaugiamės išgautu rezultatu ir drabužio sukurtomis teigiamomis emocijomis.

Šioje ateljė Jūs galite:

* užsisakyti patikusio modelio kopiją pagal Jūsų išmatavimus;

* užsisakyti pagal Jūsų pageidavimus individualiai kurtą modelį;

* pasitaisyti įsigytą ir labai patikusį gaminį.


Jei nusprendėt pasirinkti mano paslaugą, užeikit, paskambinkit +370 698 86907 arba parašyk man elektroninį laišką vilma@vilmakumpeliene.com .

APIE MANE